Aneta Rajek

O nas.

O nas.

 projektowanie wnętrz to nasza pasja.

Poznaj mnie.

Od kilkunastu lat projektuję wnętrza, które odzwierciedlają moją miłość do designu, architektury i sztuki.

Dom to wyjątkowa i indywidualna przestrzeń, dlatego moją dewizą jest tworzenie wnętrz, które w spójny sposób uosabiają gust domowników.

Odpowiadanie na potrzeby Klienta i profesjonalizm zostały docenione w wielu realizacjach, przy których mogłam pracować na przestrzeni ostatnich lat.

Jestem dumna z tego, iż kilka projektów wnętrz mojego autorstwa zostało wyróżnionych poprzez publikacje w ogólnopolskiej prasie branżowej.

Jagoda
Paweł

Poznaj nas.

Rajek Projektowanie Wnętrz to pracownia projektowa oferująca kompleksowe rozwiązania, której fundamentem jest pasja i kreatywność naszego zespołu. Specjalizujemy się nie tylko we wnętrzach prywatnych – świetnie odnajdujemy się również w przestrzeniach komercyjnych.

Każdy projekt, oparty o wieloletnie doświadczenia, łączy potrzeby Klienta i wysmakowany design. Tworzymy koncepcje, skoncentrowane na jakości wykończenia każdego, nawet najmniejszego detalu, a komfort dopełniamy nienagannym stylem.

Wierzymy, że najlepsze rezultaty daje współpraca z Klientem na każdym etapie projektu.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego rozpoczęcie prac poprzedza research – etap, dzięki któremu poznajemy i precyzujemy oczekiwania względem wnętrza.

Po przedstawieniu naszej koncepcji, przechodzimy do konsultacji i nadajemy projektowi ostateczny szlif.  Dokładamy wszelkich starań, by cały proces projektowania wnętrza oraz czas jego realizacji były przystępne i sprawiały przyjemność osobom zaangażowanym w jego wykonanie.

Etap, w którym wcielamy projekt w życie,  polega na doborze materiałów wykończeniowych w oparciu o zakładany budżet. Działamy tak, by za każdym razem efekt przewyższył Państwa oczekiwania.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów proponujemy również kompleksowe, inteligentne rozwiązania dla domu, by Państwa codzienność była nie tylko piękna, ale także funkcjonalna i bezpieczna.

Potrzebujesz projektu ?

Potrzebujesz projektu ? Nie zwlekaj, napisz do nas lub zadzwoń ! Serdecznie zapraszamy do kontaktu !