Automatyka budynkowa.

DOM.

Czym jest dom? Według wielu miejscem bezpieczeństwa i komfortu. Nie zostawiłbyś domu bez opieki, z dostępem dla każdej przypadkowej osoby. Nie chciałbyś, żeby każdy mógł do niego zajrzeć. A gdy tylko wyjedziesz na urlop, chcesz wrócić do niego, jak gdyby czas w ogóle nie upłynął.

Wyobraź sobie, że nie musisz nigdy więcej martwić się o bezpieczeństwo swojego dobytku; ani wtedy, gdy cieszysz się odpoczynkiem w sercu domu, ani gdy znajdujesz się poza nim. Dzięki montowanym przez nasz zespół systemom automatyki budynkowej jest to możliwe już teraz. Zaczynając od systemu alarmowego, który będzie zabezpieczać okna, drzwi i bramy Twojego domu, po systemy monitoringu wizyjnego z podglądem na żywo. Zapewniamy bezpieczeństwo nie tylko osobom prywatnym, lecz także firmom, stosując między innymi systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy, a także systemy sterowania wjazdem.

Rozwiązania, których używamy umożliwiają sprawdzenie stanu monitorowanej przestrzeni w każdej chwili za pomocą dowolnego urządzenia elektronicznego. W ten sam sposób możesz również zmieniać wszelkie ustawienia, między innymi włączać i wyłączać światła, otwierać i zamykać bramy i rolety zewnętrzne, kontrolować temperaturę pomieszczeń – kiedy tylko zechcesz.

Powroty do domu nigdy nie były tak przyjemne. Wyobraź sobie, że wracasz do domu, uruchamia się scena oświetlenia powitalnego w korytarzu, ułatwiając Ci wygodnie ściągnąć buty i kurtkę. Podążasz do salonu i jeden ruch palcem wystarcza, by włączył się Twój ulubiony program telewizyjny lub rozpoczął seans w kinie domowym. Wszystko synchronizuje się z Tobą samym. W dzisiejszych czasach spopularyzowane zostało wydajne i oszczędne oświetlenie LED, które z łatwością możesz regulować i dostosowywać do okoliczności. Każdy poranek może stać się przyjemniejszy dzięki muzyce, którą możesz puścić wedle swojego życzenia w każdym zakątku domu, także pod prysznicem.

Podstawową zaletą systemu, którego używamy, jest jego przejrzystość i łatwość obsługi. W odróżnieniu od standardowej instalacji elektrycznej, która raz położona nie daje się w żaden sposób zmienić, system automatyki jest zdolny do modelowania. Przyznaj, że zdarza Ci się zastanawiać nad tym, który włącznik światła odpowiada za daną lampę. W naszym systemie proponujemy ci szklane panele naścienne, zaprojektowane według Twojego życzenia, które możesz w każdym momencie wymienić. Każdy przycisk może zmienić funkcję na zupełnie inną, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dziś: włączasz lampę w kuchni, jutro tym samym przyciskiem sterujesz roletą w salonie. Dostosuj ustawienia do swoich nawyków, a design paneli do swojego gustu.

Pozwól nam ułatwić Tobie swobodne funkcjonowanie w prywatnej przestrzeni i stań się Panem swojego domu.