Architekt wnętrz .

Architekt wnętrz.

Praca architekta wnętrz nie należy do łatwych. Jednakże, powstaje coraz więcej firm trudniących się tą tematyką. Jedną z nich jest, pracownia projektowa Rajek. Pracują w niej doświadczeni specjaliści, zajmujący się projektowaniem między innymi, wnętrz osób prywatnych. Oferując najnowocześniejsze, dostępne na rynku materiały, potrafią nadać nowy styl i design w pomieszczeniach swoich Klientów. Współpracują z wieloma wiodącymi producentami materiałów wykończeniowych takich jak: płytki podłogowe, panele, drewniane podłogi, farby, oświetlenie LED, automatykę nie tylko zabezpieczającą. Wszystko to proponowane jest zamawiającym usługi osobom. Każdy traktowany jest indywidualnie a metamorfoza jego pomieszczeń robi wrażenie.

Nowe aranżacje ciekawy design.

Dzięki kompleksowości usługi, pełnym zaangażowaniu całej ekipy, precyzyjnemu wykończeniu w Rajek nie narzekają na brak Klientów. Starają się, jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Oczywiście zawsze w ścisłym kontakcie z zamawiającym. Zarówno indywidualni Klienci jak i komercyjni, wszyscy są traktowani w taki sam sposób, chodzi o podejście do tematyki. Projekty są oczywiście sprawą bardzo indywidualną, każdy bowiem ma inne spojrzenie, wizję, marzenie, które wraz z zespołem architektów wnętrz wprowadza u siebie. Zwraca się do tej pracowni, coraz więcej osób. Widzą u innych nowe aranżacje, ciekawy design. Pragną więc i u siebie coś zmienić. Jeden poleca nas drugiemu. Jesteśmy z tego zadowoleni. Cieszymy się z zaufania jakim obdarzono.

Specjalista w projektowaniu wnętrz.

Pani Aneta Rajek, to specjalista w projektowaniu wnętrz, pasjonat architektury i sztuki. Od kilkunastu już lat wraz z zespołem doświadczonych i kreatywnych projektantów, świadczy kompleksowe usługi osobom indywidualnym. Doświadczenie w pracy sprawiło, że jej pracownia projektowa, radzi sobie świetnie także w przestrzeniach komercyjnych. Swoją pracą pokazała pełen profesjonalizm. Może być bardzo dumna z tego co osiągnęła. Za swoje projekty została niejednokrotnie wyróżniona w ogólnopolskiej prasie branżowej. Jest to zapewne powód do dumy i jednocześnie uhonorowaniem jej doświadczenia, zamiłowania do designu, którym zajmuje się na co dzień. Dla Klientów natomiast jest dowodem na to, że warto temu specjaliście zaufać. Osiąga bowiem bardzo dobre wyniki, w tym co robi. Jej Pracownia godna jest polecenia. Projekty ciekawych domów i mieszkań w różnych miejscowościach w kraju, godne są uwagi i zainteresowania. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Czy domy prywatne, przestrzenie publiczne, wszystkie one wykonane zostały w pięknym stylu. Widać, że dla tego projektanta, ten zawód to życiowe spełnienie marzeń.

Potrzebujesz projektu ?

Potrzebujesz projektu ? Nie zwlekaj, napisz do nas lub zadzwoń ! Serdecznie zapraszamy do kontaktu !